Kazananlar Listesini Excel Formatında İndirmek İçin Tıklayın
Afiş Çalışmasını Bilgisayarınıza İndirmek İçin Tıklayın
ADI SOYADI | ÜNİVERSİTE / FAKÜLTE / BÖLÜM | |
1 | FULDEN YAREN UZUN | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/MİMARLIK FAKÜLTESİ/İÇ MİMARLIK |
2 | ZEHRA NUR ÜNSAL | KAFKAS ÜNİVERSİTESİ (KARS)/EĞİTİM FAKÜLTESİ/TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ |
3 | RÜMEYSA BAŞAR | ANKARA ÜNİVERSİTESİ/DİL VE TARİH COĞRAFYA FAKÜLTESİ/TARİH |
4 | BİRKAN YILDIRIM | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/EDEBİYAT FAKÜLTESİ/TARİH (İÖ) |
5 | DUYGU AKDEMİR | CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (SİVAS)/EDEBİYAT FAKÜLTESİ/TARİH (İÖ) |
6 | İSMAİL AKGÜN | ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ/TARİH (AÇIKÖĞRETİM) |
7 | ESRA SÜLEYMAN | NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ)/FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ/ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI (İÖ) |
8 | ÖZLEM DELİMEHMET | AVRASYA ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ/İŞLETME (TAM BURSLU) |
9 | SİNEM YALÇIN | ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ/FELSEFE (İÖ) |
10 | KÜBRA HOROZAL | KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ/FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ/FELSEFE (İÖ) |
11 | EDA TOPAL | İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/AÇIK VE UZAKTAN EĞİTİM FAKÜLTESİ/FELSEFE (AÇIKÖĞRETİM) |
12 | BÜŞRA GÜLBEN YILMAZ | OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İNSAN VE TOPLUM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ/PSİKOLOJİ (ÜCRETLİ) |
13 | HİLAL ŞEŞEN | KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU (İO) |
14 | BÜŞRA AYDIN | MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ / BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU (İO) REGURASYON |
15 | ESAT ŞEKER | ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/FUTBOL ANTRENÖRLÜĞÜ |
16 | OĞUZ ALTIN | FUTBOL ANTRENÖRLÜĞÜ |
17 | HİLAL ALBAY | KAFKAS ÜNİVERSİTESİ (KARS)/İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ/İŞLETME |
18 | CEREN KÖSEOĞLU | ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/BİGA İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ/İKTİSAT (İÖ) |
19 | DİLARA GÜMRÜKÇÜ | ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/BİGA İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ/İKTİSAT (İÖ) |
20 | ALİ RIZA KESİM | HARRAN ÜNİVERSİTESİ (ŞANLIURFA)/İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ/İKTİSAT (İÖ) |
21 | RUKİYE KÜBRA YILMAZ | KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ/ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ (İÖ) |
22 | SILA ŞANLI | ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/BİGA İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ/ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ (İÖ) |
23 | MURAT ŞAHİN | ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ/İSTATİSTİK |
24 | HAKAN ATASELİM | ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İŞLETME FAKÜLTESİ/KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ (AÇIKÖĞRETİM) |
25 | MURAT ALTUN | GİRESUN ÜNİVERSİTESİ/TİREBOLU MEHMET BAYRAK MESLEK YÜKSEKOKULU/MALİYE |
26 | CANSU CİNİVİZ | GİRESUN ÜNİVERSİTESİ/ALUCRA TURAN BULUTÇU MESLEK YÜKSEKOKULU/MALİYE |
27 | JALE CAN | AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)/AFYON MESLEK YÜKSEKOKULU/İNŞAAT TEKNOLOJİSİ |
28 | YUSUF ODABAŞ | BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ (ZONGULDAK)/ALAPLI MESLEK YÜKSEKOKULU/İNŞAAT TEKNOLOJİSİ |
29 | UĞUR VURAL | ORDU ÜNİVERSİTESİ/TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU/İNŞAAT TEKNOLOJİSİ (İÖ) |
30 | ERAY KUTLU | AMASYA ÜNİVERSİTESİ/AMASYA TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU/İNŞAAT TEKNOLOJİSİ (İÖ) |
31 | GÜLTEN İREM ODABAŞ | KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ/ALİ RIZA VEZİROĞLU MESLEK YÜKSEKOKULU/ÇEVRE KORUMA VE KONTROL |
32 | NEZAKET MERCAN | CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (SİVAS)/SUŞEHRİ TİMUR KARABAL MESLEK YÜKSEKOKULU/DIŞ TİCARET |
33 | ESMERAY VONA | ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ/ARHAVİ MESLEK YÜKSEKOKULU/DIŞ TİCARET (İÖ) |
34 | HAYRİ ÖZÇINAR | RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ (RİZE)/SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU/DIŞ TİCARET (İÖ) |
35 | BEDRİ AYGÜNEY | ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ/ARHAVİ MESLEK YÜKSEKOKULU/DIŞ TİCARET |
36 | NERMİN CANOĞLU | RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ (RİZE)/SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU/DIŞ TİCARET |
37 | DUYGU GÜREL | ORDU ÜNİVERSİTESİ/SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU/TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ |
38 | BÜŞRA KOSİF | BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ (ZONGULDAK)/ZONGULDAK MESLEK YÜKSEKOKULU/TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ (İÖ) |
39 | ZEYNEP ŞİMŞEK | GİRESUN ÜNİVERSİTESİ/TİREBOLU MEHMET BAYRAK MESLEK YÜKSEKOKULU/BANKACILIK VE SİGORTACILIK (İÖ) |
40 | MEHMETCAN ÇAKMAKCİ | BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ (ZONGULDAK)/ZONGULDAK MESLEK YÜKSEKOKULU/LOJİSTİK (İÖ) |
41 | SEYFİCAN YILMAZ | ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ/HOPA MESLEK YÜKSEKOKULU/LOJİSTİK |
42 | MUSTAFA DEMİRBAŞ | ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ/HOPA MESLEK YÜKSEKOKULU/İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ |
43 | VİLDAN ŞENTÜRK | AVRASYA ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU/TIBBİ LABORATUVAR TEKNİKLERİ (ÜCRETLİ) |
44 | MİNE BEKİROĞLU | EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/BAYINDIR MESLEK YÜKSEKOKULU/PEYZAJ VE SÜS BİTKİLERİ |
45 | SEDA ÖZKAN | AMASYA ÜNİVERSİTESİ/AMASYA SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU/BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI (İÖ) |
46 | BİLAL SELMAN HACIOĞLU | ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ/SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ (AÇIKÖĞRETİM) |
47 | EMRE SARI | AMASYA ÜNİVERSİTESİ/AMASYA SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU/MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI (İÖ) |
Adres:
BOĞAZİÇİ MAH. TURAN YÜCEL CAD. FSM ORTAOKULU BLOK NO: 7 ARHAVİ / ARTVİN
Telefon
0 466 312 70 62